Zemana AntiMalware 2.20.2.140

Zemana AntiMalware 2.20.2.140

LisansDeneme
DilTürkçe
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiZemana Ltd.
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi11 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5 MB)
120 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Zemana AntiMalware 6 aşama halinde tarama yapan gelişmiş bir virüs programıdır. Bilgisayarınız enfeksiyon kapmadan blok halinde engeller ayrıca bu işlemleri anında ve otomatik yapar.

Antivirüs programları arasında son zamanlarda yükselişte olan Zemana AntiMalware birçok virüs programının tarama sisteminin birleşmiş halidir. Kısıca buna takım çalışması diyebiliriz. Şahsen bir program ile altı programın gücüne sahip olanı tercih ederim. Kullanıcıların yorumu olumlu olsada henüz tam olarak altı virüs programı gücünde olduğundan şüpheliyim.

Asıl alanı online tehtitler olan Zemana AntiMalware tabiki ücretsiz ve premium olarak 2 çeşidi vardır. Paylaştığımız indirme sayfasından ikisinede ulaşabilirsiniz.

Araştırmalarımıza göre gelişmiş olarak optimize edilmiştir. Yani her özelliği işlevli ve işlem sonucu olumludur.

Her virüs programında aradığımız gerçek zamanlı korumayı Zemana AntiMalware kusursuz bir şekilde bizlere sunmuştur. Programın yukarıda bahsettiğimiz gibi 6 aşamalı koruma sistemi mevcuttur. Yani 1. aşamayı geçen virüs 2. aşamada takılabilir veya 3,4… tarama sisteminden virüslerin sıyrılamıyacağını düşünüyorum.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm özellikleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğini varsayıyoruz. Tüm bu özellikleri ve aşamaları gerçekleştirirken bilgisayarınız performansına zarar vermez. En önemli özelliklerinden biri olan performans düşürmemesi Zemana AntiMalware virüs programını kullanabilirliği yüksek bir hale getirmiş. Yapılan işlemler hızlı ve etkin bir şekilde yapılır.

Genel özellikleri:
*Hızlı ve etkin işlem
*6 aşamalı tarama
*Gerçek zamanlı koruma
*Optimize

120 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM