Wise Disk Cleaner Free 9.03

Wise Disk Cleaner Free 9.03

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4 MB
ÜreticiWiseCleaner.com
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi19 Ocak 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4 MB)
230 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Wise Disk Cleaner ücretsiz disk temizleme aracıdır. Bilgisayarınızdaki işe yaramaz dosyaları temizleyerek hızlı ve daha sağlıklı çalışmasını sağlar.

Zamanla bilgisayarınızın yavaşladığın farketmişsinizdir. Bunun büyük oranda sebebi sabit diskinizde biriken gereksiz dosyalardır. Wise Disk Cleaner size bu dosyaları temizleme fırsatı verir. Program sayesinde bilgisayarınız daha hızlı olur ve sabit diskinizde fazladan alan elde edebilirsiniz. Gelişmiş arayüzü ile size birçok kişisel amaç için hizmet verebilir. Programın temel amacı temizlemek olsada farklı iyileştirme yardımları yapabilir.

Birçok disk temizleme aracı mevcuttur. Wise Disk Cleaner diğerlerinden ayıran özelliği ise yaptığı işlemin hızlı ve gelişmiş tarama özelliğinin daha çok dosya taramasıdır. Yani performansı ve işlevi yüksektir. Ayrıca programı gizliliğinizi korumak adına kullanabilirsiniz. İnternet geçmişinizi saniyeler içinde temizleyip tüm izlerden kurtulabilirsiniz.

Bilgisayarınızın performansını korumak için sürekli olarak biriken gereksiz dosyaları temizlemeniz gerekmektedir. Çoğu zaman unuttuğumuz bu işlemi Wise Disk Cleaner ile otomatik olarak yapabiliriz. Hafta ve aylık planlar yaparak otomatik temizleme seçeneği ile bilgisayarımızı sürekli yüksek performansta çalışmasını sağlayabiliriz.

Araştırdığımız farklı özellikle olarak tek tıkta temizleme mevcuttur. Yani masaüstüne simge oluşturarak istediğiniz zaman tek tık ile temizleme yapabilirsiniz. Programın açılmasına gerek kalmadan temizleme işlemini başlatır ve zamandan kazanmış olursunuz.

Wise Disk Cleaner çalışırken bilgisayarınızı yormaz ve performansını düşürmez. Düşük CPU kullanımı vardır. Bu sayede istediğiniz zaman farklı işler yaparken programı çalıştırabilirsiniz.

Genel özellikler:
*Gelişmiş tarama.
*Otomatik temizleme (planlı)
*Az CPU kullanımı.
*Performans arttırıcı.
*Gizlilik koruyucu.
*Hızlı ve kullanımı kolay.

230 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM