Video Booth 2.7.4.2

Video Booth 2.7.4.2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.9 MB
Üreticivideo-booth.com
İşletim SistemiXP/Vista/7/8
Güncelleme Tarihi11 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (9.9 MB)
152 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Video Booth ile basit bir şekilde resim ve video çekebilirsiniz. Web kameranızı kullanarak size eğlenceli ve farklı görüntüler çekmenize yardımcı oluyor. Ayrıca çektiğiniz görüntüleri direk olarak Facebook’ta paylaşabilirsiniz.

Bilgisayarınız ile anlık görüntüleri almak Video Booth ile daha kolay ve çıkan sonuç daha olumludur. Program sayesinde özel görüntüler yakalayabilirsiniz.

Program bilgisayarımızda bulunan normal web kamerayı kullanışlı hale getiriyor diyebiliriz. Şahsen pek memnun kalmadığım normal kamerayı efektler ve çekim tarzı ile daha iyi duruma getiriyor. Sürekli çekim modu gibi farklı modlarla arka arkaya resim çekebilirsiniz. Bu esnada görüntü çekildiğine dair ekranda ışık yanıp söner.

Normal kameramız ile video klipler oluşturmak hem zahmetli hem çıkan sonuç olumsuz. Bu program ile tek tık video çekimi yapılır ve çekilen video kalitesi yüksektir. Aynı şekilde oluşturduğunuz klibi Facebook’ta paylaşabilirsiniz.

Snap çekimi yapmak için aklını bilgisayarınızdaki kameranızı kullanmak gelmeyebilir. Video Booth ile kullanım alanı az olan bilgisayar kameranızı her yerde kullanmanızı sağlıyor. Barındırdığı özellikler ile güzel videolar yakalayıp snap atabilirsiniz.

Genel özellikleri:
*Kolay ve hızlı kullanım
*Çekim  kalitesi yükseltme
*Yakalanan görüntüler anında paylaşım
*Video klip oluşturma

152 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM