UsbFix 2016 8.214

UsbFix 2016 8.214

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.9 MB
ÜreticiUsbFix
İşletim SistemiXP/Vista/7/8
Güncelleme Tarihi12 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.9 MB)
310 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)

UsbFix USB medya aracılığı ile yayınlan kısayol virüslerini temizleme işlemi yapar. UsbFix ile malware yazılımlardan korunabilir ve zararlı yazılımları USB medyanızdan temizleyebilirsiniz.

Çıkarılabilir diskler günlük hayatta çok kullanışlı ve en çok ilgi gören donanımlardır. Kullanım alanı çok olan bu donanımlar aynı zamanda kötü amaçlı yazılımlarında ana hedefi olur. Birçok kötü amaçlı yazılım yayılmak için bu tür donanımlara ihtiyaç duyar. UsbFix kötü amaçlı yazılımların önün geçer ve donanımlarınızı korur. İçerisinde bulundurduğu yazılımlar ile çıkarılabilir diskiniz enfeksiyon kapmadan temizleyebilirsiniz.

UsbFix aynı zamanda onarım özelliğinede sahipdir. Tamamen enfeksiyon kapmış çıkarılabilir diskinizi hasarlı alanları onarır ve görev yöneticisine erişir. Gizli dosyaların görüntülenmesi gibi çok daha farklı özellikleri içinde barındırır.

Programın kullanışlı olmasının diğer sebebi ise işlem yapmadan önce yedek alır. Yani çıkarılabilir diskinizde bulunana X dosyası işlem yapıldıktan sonra C: \ UsbFix \ Karantina dosyasının içerisine atılır. Bu özellik sayesinde hem kötü amaçlı dosyadan kurtulmuş olursunuz hem sizin için değerli bir dosya ise kaybetmemiş olursunuz.

Çıkarılabilir diskinizin içerisine autorun.inf dosyası oluşturarak ileride oluşabilecek herhangi bir tehdide karşı hazırlıklı olursunuz ve çıkarılabilir diskiniz devamlı korunur halde olur. UsbFix programının içerisinde bulunan koruma sistemi aynı şekilde ileride gelicek tehditlere karşı korunur halde olmanızı sağlar.

Program genel özellikleri:
*Korunma.
*Yedek alarak işlem yapma.
*Onarım.
*Temizleme.

310 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM