Tuzak James Grippando Pdf E-Kitap Oku İndir

Tuzak James Grippando Pdf E-Kitap Oku İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9 Mb
Üretici
İşletim Sistemi
Güncelleme Tarihi30 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (9 Mb)
465 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,89 out of 5)

Tuzak James Grippando Pdf E-Kitap Oku İndir

Tuzak James Grippando Pdf E-Kitap Oku İndir

Otuz bir yaşındaki Michael Cantella Wall Street’in en önemli yatırım bankası Saxton Silvers’ın yükselen yıldızıydı. Herşey hayatının aşkı Ivy Layton’ın Bahamalar’daki balayında aniden ortadan kayboluşuna kadar planlandığı gibi gitmekteydi.

Dört yıl hızlıca ileri sarıyoruz… Michael’ın otuz beşinci doğumgünü partisi akşamı ve o hala doğru yolda; başarılı bir kariyer, güzel yeni bir eş, yığınla para. İyi talihin keyfini çıkarırken, bilgisayarının başına oturur, en büyük yatırım hesabını kontrol etmek için şifresini girer: Sıfır bakiye. Bir hesap daha dener, bir tane daha. Hepsi sıfır. Birisi onun bütün varlığını temizlemiş. Tek ipucu ise yeni bir e-posta: Tam da planlandığı gibi. Kucaklıyor ve öpüyorum.
Bu kelimelerle Michael’ın hayatı da borsa yatırımcısı porföyü gibi bitmişti. Saxton Silvers aniden iflasın eşiğinde ve o bunun baş sorumlusu olarak görülmekte. Michael bir komplonun kurbanı olarak, karısının açtığı boşanma davası, peşindeki gizli FBI ajanları, bilgisayarındaki casus yazılımlar, ve “JBU”dan gizemli e-postalarla karşı karşıya. Çaresizlik içinde kurumsal casusluğa karışmış adını temizlemek için çabalarken bazı işaretlerin ölen ilk eşi Ivy’yi anahtar oyuncu olarak gösterdiğini farkeder. Peki ya Ivy, sadece Michael’ı ölmekten de beter bir kader ile tanıştırmak için ölümden geri dönmüşse?

Sayfa Sayısı: 437
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Olimpos

465 kez indirildi

Tuzak James Grippando Pdf E-Kitap Oku İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. hülya33 diyor ki:

    paylaşım için teşekkür ederim

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM