Standard Codecs 3.5.4

Standard Codecs 3.5.4

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30 MB
ÜreticiShark007
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (30 MB)
189 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Standard Codecs yeni çıkan versiyonu ile Windows 10/8/7 işletim sistemlerine uygundur. Bu codec paketi ile multimedya oynatımı sorunlarını çözebilirsiniz. İçinde bulundurduğu codecleri yükler ve sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar. Windows 8 sistemine tamamen uyumludur fakat diğer sistemlerde henüz tam olarak uyumlu değildir. Websitesinde yazdığına göre Windows 10 sistemi dahil uyumludur.

Multimedya oynatma sorunlarınları ile karşılaştığınız zaman ilk olarak Standard Codecs kurmalısınız. Eğer sorunuz halen devam ediyor ise önceki konularda paylaştığımız Advanced Codecs paketinide deneyebilirsiniz. Bu ikisi mutlaka çözüme gidecektir.

Standard Codecs herhangi bir medya oynatıcı sorunu için kullanabilirsiniz. Genel kullanıcılar için yeterli olan bu paket bilinenen herşeyi tam olarak destekler.

Farklı bir ayarlama ve düzenleme yapmana gerek kalmadan pack otomatik olarak tüm sorunları çözer.  Windows Media Player ve Media Center sorunları tam olarak çözülür ve anında oynatılabilir duruma gelir.

189 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM