NVIDIA GeForce Experience 2.11.2.66

NVIDIA GeForce Experience 2.11.2.66

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42.9 MB
ÜreticiNVIDIA Corporation
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi13 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (42.9 MB)
191 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)

NVIDIA GeForce Experience oyun optimize aracı olarak kullanılır. Program ekran kartınızın güncellemesi geldiği zaman uyarır ve mevcut oyunlarınızın ayarlarını bilgisayarınızın sistem özellikleri doğrultusunda optimize eder.

Sürücü güncellerken saatler harcamak yerine tek tık ile sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz. Yeni sürücü güncellemesi geldiği zaman program otomatik olarak tespit eder ve size bildirir.

Bazı oyunlar bilgisayarınızda kasabilir ve oynanmaz duruma gelebilir. Bu kasmayı en aza indirmek için program oyunlarınızı optimum ayara çeker ve sonuç daha olumlu olur. Yani kasma gözle görülür bir şekilde azalır. Zaten kasma gibi bir durum yok ise daha iyi ve kalite oynayabilirsiniz.

Son zamanlarda oyuncular sosyal ağlarda oynadıkları oyunu paylaşma merakında. Twitch aracılığı ile oynadığınız oyunu canlı olarak yayınlayabildiğimizi biliyoruz. NVIDIA GeForce Experience aracılığı ile oyununuzu direk olarak Twitch kanalınızda yayınlayabilir aynı zamanda oynarken ekran yakalayabilirsiniz. Kısaca oyun hakkında herşeye yardımcı olur.

Türkçe tanıtım:

191 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM