NoMachine 5.0.63_1

NoMachine 5.0.63_1

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31 MB
ÜreticiNoMachine S.à r.l
İşletim SistemiXP/Vista/7/8
Güncelleme Tarihi17 Ocak 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (31 MB)
176 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

NoMachine uzak masaüstü yönetim programıdır. Herhangi bir masaüstüne program sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Resmi sitesinde yazdığı gibi hız olarak çok yüksek performans sergiler. Kullanıcılarında hız için bu programı seçtiğini idda edebiliriz. Sadece birkaç tıklama ile uzak masaüstünüze erişebilir ve düzenlemeleriniz aynı hızda devam edebilirsiniz.

Program hız konusunda üstün olduğu için normal bilgisayar kullanır gibi internette gezinebilirsiniz. Youtube gibi sitelerden sorunsuz şekilde video izlenebilir. Yazılımcılar için harika olan NoMachine yaptığınız işlemleri saniyeler içind gerçekleştirir. Bu sayede düzenlemeleriniz hızlı ve güvenli son bulur. Dosya paylaşımını program kararlı yapar. Yani sorunsuz ve hatasız aynı zamanda hızlı dosya aktarımı işlemini gerçekleştirir.

Önemli özelliklerinden biri olan aygıt kullanma özelliği ile kullanım alanı artmıştır. Bağlandığınız masaüstünde bulunan dosyaları dilerseniz yazdırabilir veya bağladığınız aygıta veri aktarımı yapabilirsiniz. Gerekli fonksiyonları içerisinde barındıran NoMachine yerleştirdiğiniz aygıtları sorunsuz kullanmanıza yardımcı oluyor.

Genel olarak yazılımcıların sıkıntısı olan ne yaptığını unutmak NoMachine sayesinde son buluyor. Yaptığınız işlemler sırasında kayıt edebilirsiniz. Yani önceki işlemi hatırlamak için video kaydı yapabilirsiniz ve bu sayede ne yaptığınızı unutmadan daha düzenli ve hatasız çalışmaya devam edebilirsiniz.

Genel özellikleri:
*Hızlı ve kararlı.
*İşlemleri kayıt etme
*Güvenilir dosya aktarımı
*Uzak masaüstünü normal bilgisayar gibi kullanma.
*Takılı aygıtları kullanma

176 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM