Meryem Coşkunoğlu Düşman

Meryem Coşkunoğlu Düşman

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiEpsilon Yayınevi
İşletim Sistemi
Güncelleme Tarihi29 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
3518 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,60 out of 5)

“Kalemi gerçekçi bir şekilde elime almamı sağlayan karde- şime, kalem elimden toprağa kaydığında onu temizleyip bana veren Merve’me…”

meryem-coskunoglu-dusman

DÜŞMAN “SOĞUK BAKIŞLAR” Baktığı yeri donduracak kadar vahşi gözlerini etrafta gezdirdi. Avını gözetliyordu, bulduğunda yakasını asla bırakmayacaktı. Aldığı her nefes, ciğerlerini yakıyordu içten içe. Bu duygudan sadece ama sadece aç olan intikam duygusunu beslediğinde kurtulacaktı. Aradığını bulduğu gibi sırtı gerildi. Yaslandığı deri koltuktan çıkan rahatsızlık verici ses, gürültü yüzünden duyulmuyordu bile ama o, bundan dahi rahatsız oluyordu. En ufak aykırı, beklenmeyen ses, savunmaya geçmesine neden oluyordu. Her şeyi önceden tahmin edip, tepkisini ona göre hesaplardı, ters düşen bir durum olduğunda ise kılıcını kuşanırdı. Kadın olamayacak kadar küçük genç kızı gördüğünde ne yapacağını çoktan hesaplamıştı. Her bir hareketini ezberleyecek, ona göre oynayacaktı adam. Lakin daha ilk andan belliydi planlarının karışacağı. Düşünmediği kadar sakin görünüyordu genç kız. Hatta asla ummadığı bir güzelliğe sahipti, ürkmüş bir ceylan gibi etrafa bakmasına rağmen. Soluk ruhu parlamak istercesine direniyordu, fakat kızın o ruhu kilitlediği belliydi gözlerinden. Genç kızı izlemeye başladı, kâğıt kalem çıkarmasa da not alıyordu aklına. Not almasa bile, donuk, mavi gözler unutulacak gibi de- ğildi. Rahatsız olmuştu kız, etrafına bakındı ama adamı görmedi. Buzdan soğuk, kalemden keskin bakışların sahibini bulamamasına rağmen, varlığını ruhunda hissetmeye başlamıştı.

Alıntı : http://www.epsilonyayinevi.com/kitap/dusman.html

Google Aramaları:

 • meryem coşkunoğlu düşman pdf
 • meryem coşkunoğlu düşman indir oku
 • dusman full e book indir
 • düşman kitabı indir
 • meryem coşkunoğlu düşman pdf indir
 • bedava kitap indir
 • düşman pdf
 • düşman meryem coşkunoğlu pdf indir
 • düşman meryem çoşkunoğlu ekitap indir
 • düşman meryem coşkunğlu kitap yorumu
3518 kez indirildi

Meryem Coşkunoğlu Düşman Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. gizem dedi ki:

  kitabın ön okuması olduğunu belirtirseniz sevinirim,bir heyecanla kitabı bulup okuyacağım diye sevinirken sadece ön okuma kısmı ile karşılaşınca sitenize olan güvenim de gitmiş oluyor.

 2. Yren dedi ki:

  Gizem hanimin yorumuna katılıyorum. Büyük bir sevınçle indirmiştim oysaki..

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM