Medaim Yanık Dest-i İzdivaç PDF e-Kitap Oku İndir

Medaim Yanık Dest-i İzdivaç PDF e-Kitap Oku İndir

LisansÜcretli
DilTürkçe
Güncelleme Tarihi25 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Fiyat 9,75 TL
225 Görüntüleme

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)

Psikiyatri, psikoloji ve sosyal psikoloji bilimlerinin ışığında doğru eş seçimi!
 
İyi eş ilişkileri mutluluğumuzun en önemli kaynağıyken, eş ilişkisinin kötü olması da mutsuzluğumuzun en önemli kaynağı. Hele boşanmaların arttığı, evliliklerin krizde olduğu bir zaman diliminde kiminle evli olduğumuz daha önem kazanıyor.
Bu sebeple “nasıl biriyle evlenirsem mutlu olurum?” , “kime evet demeli, kime hayır demeli?”,  “kızımı isteyen delikanlıyı nasıl tanırım?” gibi soruların cevabının peşine düşmeye değer. 
 
Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Medaim Yanık, kadınların ve erkeklerin doğru eşi bulma konusunda merak ettiği tüm soruları, yılların tecrübesi ve gözlemleri ile bu kitapta cevapladı.
 
Dest-i İzdivaç bize altı alanda beceri kazandırmayı amaçlıyor: Kendini tanıyabilme, eş adayını tanıyabilme, eş adayıyla uygunluk değerlendirmesi yapabilme, kendisi için eşleşme metotlarının avantaj ve dezavantajlarını kavrayabilme, eşleşmenin optimal zamanını anlayabilme, kendi karar alma yönteminin farkına varabilme…
 
Bu kitap toplumdaki eş bulma pratikleri gözetilerek Türk halkına özel yazıldı! İçeriği birçok açıdan orijinal ve iddialı. Genellikle ‘tanıştırılma usulü’yle evlenilen bir ülkede, bu sürece rehberlik edecek ilk ve tek kılavuz niteliğinde.
 
Bekâr kadınlar ve erkekler, evlenme yaşında çocukları olan anneler ve babalar, işte sizin için tam bir başucu kitabı. İddiası ise çok net: Pratik, anlaşılması ve uygulanması kolay bu bilimsel yöntem sayesinde, üstelik sadece kitabı okuyarak ve herhangi bir profesyonelin yönlendirmesine gerek duymadan mutlu olacağınız eşi bulabileceksiniz!
 
 

 Medaim Yanık Dest-i İzdivaç PDF e-Kitap Oku İndir

225 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM