John Hart – Soğuk El Pdf E-kitap Oku İndir

John Hart – Soğuk El Pdf E-kitap Oku İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.2Mb
Üretici
İşletim Sistemi
Güncelleme Tarihi13 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (11.2Mb)
345 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

0000000679249-1

Jon Hart – Soğuk El Pdf EPub Oku İndir

Tüm sahneleriyle hatırlanacak bir psikolojik gerilim romanı arıyorsanız bu kitabı kaçırmayın.”
-Patricia Cornwell-

Bir yetimhanede tek güçlü şey zamandır; hayatın acımasızlığını, savaşmadan kazanılmayacağını öğrenen iki yetim için de. Julian hem korkulan hem de son derece korumacı olan ağabeyi Michael sayesinde hayatta kalabilmiştir. Yetimhanedeki çocuklardan biri öldürülünce Michael kardeşini korumak pahasına büyük bir fedakarlık yaparak yetimhaneden kaçar; suçu da beraberinde götürerek.

Julian bir senatör tarafından evlatlık alınır ve başarılı bir korku romanı yazarı olur. Michael ise New York yeraltı dünyasının en güçlü patronu tarafından keşfedilerek bir ölüm makinesine dönüşür. Ve bir gün manevi babası olarak gördüğü bu adam son nefesini verdiğinde, Michael geçmişini sorgulamasına asla izin vermediği sevgilisini ve kirli bir sırrı yanına alıp yok olur. Ancak patronun oğlu, ona yakın olan herkesi, hatta şizofren kardeşini bile öldürmek için Michael’ın peşine düşecektir. Bilmediği şey ise, Michael’ın bile hatırlamadığı kadar karanlık bir hikayesi olan kardeşinin zihninde, onları her şeyin başladığı noktaya götürecek girdaplardır.

Not : Kitabı indirme kısmından indirmeden de okuyabilirsiniz. Kitabı indirirseniz internet bağlantınız yokken de okuyabilirsiniz. İyi okumalar dileriz.

Google Aramaları:

  • soguk el pdf indir
345 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM