iTunes

iTunes

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu160 MB
ÜreticiApple Inc
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi13 Aralık 2015
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (160 MB)
568 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 1,22 out of 5)

iTunes yeni çıkan v12.3.2 ile yenilenmiş arayüzünde film ve müziklerinizi harika bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. iTunes Mac, PC, iPad, iPhone, iPod touch ve Apple TV sistemlerinde hizmet vermektedir.

iPhone için vazgeçilmez program olan iTunes yeni çıkan versiyonun da tamamen yeniden tasarlanmıştır.

iTunes içerisinde sevdiğiniz sanatçıları, şarkıları ve albümleri dinleyebilirsiniz. iTunes programının içerisinde daha önce keşfetmediğiniz birbirinden farklı, ve merak uyandıran filmlere, videolara, şarkılara rastlayabilirsiniz. Sadece şarkı bölümünde 43 milyon farklı şarkı barındırır. Aynı zamanda iTunes içerisinden istediğiniz şarkıyı satın alabilirsiniz.

85 Bin Film barındıran iTunes istediğiniz heryerden izleyebilirsiniz. Wi-Fi bağlantısı olmayan biryere gittiğiniz zaman filmi önceden indirmeniz yeterlidir herhangibir yerden iTunes ile indirdiğiniz filmi izleyebilirsiniz.

Bu yeni çıkan versiyonda iTunes Store baştan tasarlanmıştır. Uygulama ayrıntılarını daha kolay görebilmemiş için ve kullanımı daha kolay olması için tasarlanmıştır.

Satın aldığınız uygulamaları iCloud ile istediğiniz yerden çalabilirsiniz. Apple kimliğiniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

Yeni versiyonu genel olarak iyi yorumlayan kullanıcılar için kullanım kolaylığının arttığı görülmüştür.

Yazar Bilgilendirmesi: Vermiş olduğum indirme linki iTunes TR download sayfasına yönlendirmektedir. Çünkü; İndirirken sizi yeni çıkan haberden haberdar etmek için E-posta adresini istiyor.

568 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM