IObit Uninstaller 5.2.0

IObit Uninstaller 5.2.0

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12 MB
ÜreticiIObit
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi25 Aralık 2015
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (12 MB)
216 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)

IObit Uninstaller bilgisayarınızda istenmeyen programları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırma işlemini gerçekleştirir. Temiz ve daha kararlı bilgisayar için gerekli olan IObit Uninstaller ücretsizdir.

Normal kaldırma işleminde program kaldırıldıktan sonra kayıt defterinde kalıntılar bırakabilir ve bu kalıntılar bilgisayarınızı zamanla yavaşlatır. IObit Uninstaller ile saniyeler içerisinde kaldırma işlemini gerçekleştirebilir ve bir kalıntı bırakmadan temiz bir şekilde işlemi sonlandırabilirsiniz. Ayrıca program sayesinde Windows 10 programları ve önceden yüklenmiş uygulamaları kaldırabilirsiniz.

En  sevilen özelliklerinden diğeri ise taramadır. IObit Uninstaller ile tarayıcınıza bulaşan kötü niyetli eklentileri, istenmeyen programları, sinir bozucu reklamları temizleybilirsiniz. Program ile daha hızlı daha güvenilir sörf yapabilirsiniz. Ayrıca Chrome mağazadan veya önceden yüklenmiş eklentilerinide kaldırabilirsiniz.

Güçlü kaldırma sayesinde inatçı programlardan kayıt defterinde iz bırakmadan kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. IObit Uninstaller güçlü kaldırma özelliği ile normal şartlarda kaldıramayacağınız, kaldırmanızı engelleyen programlar olsa dahi bunları saniyeler içinde kaldırabilirsiniz. Güvenli kaldırma işlemi ile tüm bunları bütünleyen IObit Uninstaller kaldırma işlemi yapmadan önce geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz.

Program kaldırmanın yanı sıra işe yaramaz güncelleştirmeleride temizler.

IObit Uninstaller işlev özellikleri:
*Profesyonel program kaldırma.
*Grup program kaldırma.
*Tarama özelliği.
*Güvenli kaldırma

216 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM