GoodSync 9.9.45.8

GoodSync 9.9.45.8

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23 MB
ÜreticiGoodSync
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi10 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (23 MB)
271 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

GoodSync dosya senkronizasyon programıdır. Sabit diskiniz vb. depolanabilir donanımlar arasında dosya eşleme ve dosya yedekleme görevinde de kullanılabilir.

Artık teklonoji döneminde olduğumuzdan dolayı bizler için öndemli iş belgeleri, e-posta, mp3 vb. dosyaları GoodSync sayesinde asla kaybetmezsiniz. Dosyalarınızı ve bilgileriniz profesyonelce yedekleyen bu program aynı zamanda kullanım arayüzü oldukça basittir. Sizler için bu kadar önemli olan bu dosyaları kısa bir srüre ayırarak GoodSync ile yedekleyebilirsiniz.

Birden fazla cihazı otomatik olarak eşleme özelliğine sahiptir. Bir ağ veya İnternet kullanarak önemli dosyaları otomatik olarak senkronize eder ve yedekler.

GoodSync algoritması rakiplerinden çok üstündür. Algılama özelliği ile en küçük birimlere dahi işlem yapması programın kullanabilirliği oldukça arttırmıştır.

Tüm kullanıcılar için her şeyden önce kullanım kolaylığıdır. GoodSync bu açıdan kullanıcı dostu olan arayüzü ile size basit ve kolay bir şekilde yardımcı oluyor. Teknolojinin bu denli fazla kullanılması ile birçok dosya kaybı ortaya çıkıyor. GoodSync veri kaybınızı önlemek için en gerekli programlardan biridir.

Genel özellikleri:
*Kullanımı kolay
*Senkronizasyon
*Eşleme
*Yedekleme
*Üst düzey algoritma

gssite_top_3_3

271 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM