Firefox 43.0.4

Firefox 43.0.4

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu244 KB
ÜreticiMozilla
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi7 Ocak 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (244 KB)
299 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 1,00 out of 5)

Firefox en çok güvenilen internet şirketi seçilmiştir. Bu güvence ile internette güvenli bir şekilde gezmek mümkün. Firefox kişisel bilgilerinizi korumak için tasarlanmış sistemi ile diğer internet şirketlerinin bu konuda önüne geçmiştir.

Firefox esnek bir tarayıcıdır. Düzenlenebilir arayüzü ile daha pratik hale gelen Firefox kendi kullanım tarzınıza göre düzenleyebiliyorsunuz. Kullanmadığınız öğeleri kaldırabilir kullandıklarınızı ise istediğiniz yere koyabilirsiniz.

Firefox diğer alanlarda da en iyisi seçilmesinin yanı sıra HIZ KRALI seçilmiştir. Diğer tüm tarayıcılardan daha hızlı olan Firefox eskisinden daha hızlı bir şekilde internette gezmenize yardımcı oluyor.

Neden Firefox?
*Gezinmek daha kolay
*En yüksek performans
*En güvenilir tarayıcı
*En hızlı tarayıcı
*En esnek tarayıcı

Farklı Özellikler:
*Gizli gezinti ile sizi takip eden şahıslardan kurtulun. Tarama geçmişi olmadan ve aynı zamanda güvenilir bir şekilde internette gizli şekilde gezinebilirsiniz.
*Gizli gezinti seçeneğini unuttunuzmu geçmişinizde görünmesini istemediğiniz durumlar var ise Unut Düğmesi ile tek tuşta bunlardan kurtulabilirsiniz.
*Firefox en güvenilir tarayıcı olduğundan bahsetmiştik . En iyi olmasının sebeblerinden biri güvenlik güncellemelerini sürekli yapmasıdır. Yani yeni bir virüs veya yazılım saldırısı olduğu zaman Firefox buna önceden hazırlıklıdır.

299 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM