Er Ryan’ı Kurtarmak (Saving Private Ryan) Full HD Altyazılı İndir

Er Ryan’ı Kurtarmak (Saving Private Ryan) Full HD Altyazılı İndir

Lisans
DilTürkçe Altyazı
Dosya Boyutu977Mb
Üretici
İşletim Sistemi
Güncelleme Tarihi10 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (977Mb)
257 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Özet : Dört çocuk annesi bir annenin İkinci Dünya Savaşı’nda kaybettiği üç oğlunun ardından fazlasıyla yaralanmıştır. Şimdi tek dileği hayatta kalan tek oğlunun savaştan sağ salim dönmesidir. Yakarışları karşılık bulur ve Başkan tarafından verilen bir emirle James Ryan’ın ne pahasına olursa olsun bu savaştan sağ çıkması sağlanacaktır. Normandiya çıkarmasının yapıldığı gün, sekiz kişilik bir asker birliği farklı bir göreve, Ryan’ı kurtarma görevine atanır. Ancak yüzbaşı John Miller tarafından yönetilen bu birim, can pazarının yaşandığı bu zorlu ortamda hakikatli bir yaşam mücadelesine atılacak; tek bir adamı kurtarmak için sekiz kişinin hayatının tehlikeye atılmasının meşruluğunu sorgulayacaktır.

Yorum : 1998 yılınca yapılmasına rağmen mükemmel bir film. Savaş filmlerinin başyapıtı ve en gerçekçi, tarafsız çekilmiş film denebilir. Er Ryan’ı Kurtarmak Full HD Altyazılı olarak indirebilirsiniz.

 

Engin Yüksel

Çatışma sahneleriyle savaşın ölümcül ve yakıcı yönünü hissettirip hem ürkütecek hem de hayran bıraktıracak kadar gerçekçi bir yapım. Oscar ödülünü alamaması büyük bir ayıp ve kayıp. Şunu da itiraf etmek gerekiyor ki Amerika, vahşi emperyalist politikalarla dolu tarihini ne yapıp edip güzel bir şekilde cilalıyor ve tüm dünyaya çok güzel empoze edebiliyor 9/10

 

Yusuf Çağlar

Hem aksiyon hem de senaryo bakımından izlediğim en iyi 2. Dünya savaşı filmlerinden birisi. Mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında üst seviyelerde olması gerektiğini düşündüğüm bir film.

Ekran Görüntüleri

253262.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx

er-ryanı-kurtarmak-620x400

saving-private-ryan

Google Aramaları:

  • er ryanı kurtarmak indir
257 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM