Düzenbaz – James Patterson Pdf Epub Oku İndir

Düzenbaz – James Patterson Pdf Epub Oku İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu310Kb
ÜreticiNemesis Yayıncılık
İşletim Sistemi
Güncelleme Tarihi12 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (310Kb)
187 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

0000000651725-1

Düzenbaz Epub Pdf E-kitap Oku İndir

Ben, diğer insanlara pek benzemez. Aklındaki düşüncelere hakim olabildiği pek görülmemiştir. Zevklerinin peşinden gider hep; sinema, motosikletler ve Diana Hotchkiss. Diana… Ben’in, uğruna her şeyi yapabileceği güzel kadın…
Diana’nın cesedi evinin hemen dışında bulunduğunda, ipuçları polisi intihar ihtimali üzerine yoğunlaştırır. Ancak Ben, hayat dolu Diana’nın intihar edecek türden bir kadın olmadığına emindir. Gerçeği bulmaya karar verir. Ona bunu kimin yaptığını bulacaktır. Diana’nın gizemli ölümünü araştırırken, sevdiği kadının ondan gizlediği bir hayatı daha olduğunu anlar. Diana, Ben’in bildiği hayatının tamamen zıddı, gizli bir hayat daha yaşamaktadır. Onun sırlarını ortaya çıkarmak üzere olan Ben, birilerinin bunu istemediğini anlar. Çünkü takip edilmektedir. Diana’nın yaşadıklarının gizli kalmasını isteyen birileri, Ben’in ipini çekmek üzeredir!

Not : İndirme kısmından kitabı indirmeden okuyabilirsiniz. Kitabı indirirseniz internet bağlantınız yokken de okuyabilirsiniz Keyifli okumalar dileriz.

187 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM