Dropbox 3.18.1

Dropbox 3.18.1

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52 MB
ÜreticiDropbox Inc.
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi10 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (52 MB)
226 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Dropbox ile herhangi bir yerden dosya indirebilir ve depolayabilirsiniz. Program herhangi bir aygıt ile senkronize halinde çalışır. Aygıtınızdan paylaştığınız dosyayı diğer aygıtınızdan indirebilir ve otomatik olarak ayarlamalar yapabilirsiniz.

Video vb. dosya göndermek Dropbox ile daha kolay. Basit bir internet bağlantınız olsa bile program sayesinde hızlıca dosya paylaşabilir aynı şekilde indirebilirsiniz. Dropbox hesabınız olmasada bu işlemi yapabilirsiniz.

Mobil cihazınızda yeterli hafıza bulunmadığı için fotoğraflarınızı silmek zorunda kalabilirsiniz. Sizler için değerli olan bu fotoğrafları Dropbox ile güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman ister farklı ister aynı cihaza indirerek kullanıma devam edebilirsiniz.

İş arkadaşlarınız ile dosya paylaşım düzenleme için Dropbox öneririz. Çünkü yaptığınız slaytları vb. dosyaları takımınız ile paylaşabilirsiniz hızlı ve kolay şekilde. Ayrıca paylaştığınız dosyayı düzenlendiğiniz zaman takım arkadaşlarınıza bildirim gider ve dosyanın düzenlendiğinden haberi olur. Böylece güncel bir takım oluşur.

Genel olarak yedekleme işlemi için kullanılır. Pratik arayüzü ile işlemi birkaç saniyede yapabilirsiniz. Yüklediğiniz dosyayı farklı cihazda oturum açarak dosyayı cihazınıza indirebilirsiniz. Bu şekilde dosyaya istediğiniz cihazdan istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Genel özellikleri:
*Hızlı dosya aktarma.
*Oturum sistemi ile herhangi bir cihazdan yüklediğiniz dosyaya erişebilme.
*Bilinen tüm cihazlarda çalışma.
*Cihazlar arası senkronize özelliği ile uyumlu çalışma

Yazar bilgilendirmesi: Kayıt olursanız hizmetten daha iyi yararlanırsınız ve birçok özelliği ancak kayıt olarak kullanabilirsiniz. Kayıt olmak için tıklayın.

226 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM