DriverEasy 4.9.11.34495

DriverEasy 4.9.11.34495

LisansDeneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.7 MB
ÜreticiDriverEasy
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi29 Aralık 2015
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.7 MB)
182 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

DriverEasy ile birkaç tıklama ile bilgisayarınızda eksik ve kurulu olan sürücülerinizin güncel olup olmadığını kontrol eder. Eksik sürücülerimiz kurmamıza yardımcı olan DriverEasy ile Windows sistemimizi sorunsuzca kullanabiliriz.

Windows sürekli gelişen ve güncellenen bir sistemdir. Bunun yanında yeni ihtiyaçlar ve güncellenmesi gereken donanımlar ortaya çıkar. Windows her güncellendiği zaman sürücü aramak yerine DriverEasy sayesinde gerekli olan sürücüleri saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Arayüzü kullanıcı dostu olması artık programlar için vazgeçilmez bir gerekliliktir. DriverEasy basit arayüzü ile ön plana çıkmaktadır. Bilgisayarınızı tarar ve eksik sürücüleri 3 tıklama ile kurmanıza yardımcı olur.

İş yerleri için önerebileceğim DriverEasy yazıcınız gibi donanımları çalışmayan ve bu donanımların nasıl sürücüsünün yükleneceğini bilmeyen çalışanlar için çözüm yoludur. Kısaca donanım bilgisi olmayan kullanıcılar için çabuk ve pratik çözüm yoludur.

Bilgisayarımız için sürücülerin önemi çok büyüktür. Deneyimli kullanıcılar dahil birçok kullanıcı sürücüsünün güncellenmesi gerektiği farketmez ve bilgisayarı yavaşlar. DriverEasy ile arada tarama yaparak bu yavaşlamayı engelliyebilirsiniz. Çünkü bilgisayarımız sadece sürücüleri düzgün yüklendiği zaman en yüksek performansına ulaşır.

Bilgisayarınızda yardımcı program olmadan sürücü bulması saatler sürer işi olağanüstü pratik hale getiren bu programları şiddetle öneriyoruz.

Genel özellikleri:
*Sürücüler otomatik algılar ve indirir.
*Bilgisayar performansını geliştirir.
*Kolay kullanım.

182 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM