Deniz Egece Zayıflamada Son Söz PDF e-Kitap Oku İndir

Deniz Egece Zayıflamada Son Söz PDF e-Kitap Oku İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu564 MB
ÜreticiNNB Yayınları
İşletim Sistemi
Güncelleme Tarihi17 Eylül 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (564 MB)
905 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)

ZAYIFLAMADA

SON SÖZ

DENİZ EGECE

NNB YAYINLARI

Zayıflamada Son Söz / Deniz Egece

Yayın Yönetmeni: Ümit Güngör

Yayıma Hazırlayan: Melike Aydoğan

Art Direktör: Esma Güngör

Kapak Tasarımı: Hüseyin Kınay

Dizgi: Zümra Kınay

Kitabın tüm yayın hakları

DE Yapım aracılığıyla Deniz Egece’ye aittir.

Yazarın izni olmadan hiçbir şekilde kopyalanamaz,

çoğaltılamaz ve basılamaz.

NNB Yayınları

0212 264 15 15

Levent / İSTANBUL

DENİZ EGECE KİMDİR?

deniz-egece-zayiflamada-son-soz

Otuz beş yaşına kadar fabrikatördü. Günün birinde işlerini bırakarak kendini araştırmalarına verdi. Elliye yakın ülke gezerek enerji bilim dallarında eğitimler aldı. Bu süre içinde 40 kilo vererek, bağımlılıklarından kurtuldu. Üç dilde 5 binin üzerinde kitap inceledi, binin üzerinde insanla çalışarak, seminerler verdi. Dünyanın çözemediği ideal bedenin sırrını kendi dünyasında çözdü. Fazla kiloların bilinç seviyesinde psikosomatik bir sorun olduğunu, kesin tedavisinin kişinin kendisinin ışık ve ses yoluyla tedavi edebileceği yaklaşımını geliştirdi ve insanlarla paylaştı.

Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika’da yoga, yoga terapi, kontaplasyon, pilates, NLP, hipnoz, hipnomeditasyon, meditasyon, kuantum fiziği, fotografik hafıza, ses ve ışık terapisi, ayurveda, hızlı okuma, reiki, fengshui, biyoenerji ve beden dili eğitimleri aldı. Harvard Üniversitesi NYFA’de sinema, subliminal reklam ve görüntü teknolojisi eğitimleri aldı.

NNB-Nöro Natürel Bedeni kurarak subliminal nöro teknoloji ile ürettiği “Farkındalık cihazı”, “Bilinç kodlama cihazı”, “Görsel ve işitsel kodlama cihazı”, “Odaklanma & motivasyon cihazı” ürünleri psikosomatik terapi cihaz niteliğindeki ilk ve tek üründür. Eczacılıkta devrim niteliği taşıyan bu ürünler, kimyasal ilaç kullanılmayan, doğal ve hiçbir yan etkisi olmayan ürünlerdir ve eczanelerde satışa sunulmuştur.

Bilinen tedavilerin dışında, kendi kendine tedavi yöntemini geliştirmiş en güçlü ilacın insanın kendi bedeninde taşıdığını ve en iyi hekiminde insanın kendisinin olduğu temelini savunmaktadır.

Düşünce molalarında, Şükran ve sevgi terapileri ile bilinç değişimi uygulamaktadır. Hastalıkların tedavisinde ya da oluşması muhtemel sonuçları önceden tedavi etme yöntemlerinde kullanılan ses ve ışık ile bilinç kodlama çalışmaları yapmaktadır.

Kendi kendine tedavi ve ilaç niteliğindeki Düşünce Molası Teknik ve Metotları adlı kitabın yazarıdır. Çalışmalarını ve ürünlerini dünyaya anlatmak, öğretmek için uzman ekiplerle çalışmalarına devam etmektedir.

“Ben bilgiyi, şifayı ve özgürlüğü yıllarca Uzak Doğu, Avrupa ve Amerika’ da aradım. Ama bilgi, şifa ve özgürlük benim içimdeymiş. Sen sen ol bilgiyi, şifayı ve özgürlüğü içinde keşfet. En iyi kitap sensin, en iyi hekim sensin, en iyi ilaç sensin. Sen Yaradanın eşsiz mucizesi olan seni farkettiğinde özgürleşeceksin. “

“Sen şükret ve sevgi ol, o zaman cennette olacaksın.”

ŞÜKRAN VE TEŞEKKÜRLER

sekil.png

Tüm yaşanmışlıklarım ve deneyimlerim boyunca hayatın beni bu günlere hazırladığının bilincinde değildim. Kendim için, kendimi keşfetmek için başladığım bu çalışmaların sonucunda, insanlığa fayda ve katkı sağlayabilmek adına yazdığım kitabımın yayıma hazırlanmasında emeği geçen, hatırladığım, hatırlayamadığım herkese sonsuz teşekkürler ederim.

Yanımda durmayıp, bana inanmayan, kendim olmamı engellemeye çalışan, yolumda ilerlerken beni engelleyen, yıkıcı ilişkilerime ve tanıdığım insanlara, yaşamın ve değerli insanların değerlerini görmemde katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum.

Beni doğuran ve büyüten anne ve babama ve katkısı olan diğer yakınlarım ve öğretmenlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bilincimin gelişmesinde değer ve fayda sağlayan, yolumda ilerlememde katkısı olan, Rahmetli Mustafa Kemal Atatürk bilincine, Türkiye Cumhuriyeti’ne ve yaşama haklarıma, Türk insanına ve ziyaret ettiğim ülkelere ve oradaki insanlara sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Bugüne kadar okuduğum tüm kitap ve yazıları yazıp bana katkı sağlayan tüm yazarlara, eğitim aldığım okullara ve dallarında uzman akademisyen hocalarıma, renkli düşünebilmem ve gelişmemde katkısı olan Türkiye’ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kitabımın editörlüğünü yapan Melike Aydoğan’a kitabın kapak tasarımı düşüncelerimi grafik çalışmalarıyla aktaran grafik tasarımcısı Hüseyin Kınay’a Kitabın dizgisini yapan Zümra Kınay’a ve tüm danışanlarımın istekleri sebebiyle yazmam için bana motivasyon verenlere teşekkür ediyorum. Kitabımı yazmaya ayırdığım 6 ay içerisinde bana zaman vererek meşgul etmeden işlerine sarılarak işlerimizi başarıyla yerine getiren çalışanlarıma da teşekkür ediyorum.

Kendi farkındalığım ve gelişmem adına çıktığım yolda çalışmalarımı, insanlık adına faydaya dönüştürürken bana cesaret veren ve beni teşvik eden, sonuçlarını bilmeden sonuna kadar bana inanarak tüm enerjilerini yolumuza adayan iş ve yaşam ortaklarım olan Melike Aydoğan ve Ümit Güngör’e yaşamım boyunca güzel insan olmalarından ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, var oldukları için Yaradan’a şükran dualarımı iletiyorum.

Tüm yaşamımda yanımda olup, doğru seçimler yapmamda bana ışık ve yön vererek, doğru düşüncelerimi inancım haline getirdiğim ve sana ettiğim her duamın karşılığını verdiğin için. Bana hediye ettiğin beden ve zihnimin gelişmesine izin verdiğin ve bilincimle senin farkına varma değerini bana verdiğin için Yaradanım, sana şükürler olsun.

Kızım Ece ve oğlum Ege, mucize varlığınız, benim de yaşamda tutunmama katkı sağlamıştır. Sizi bana bağışlayan Yaradan’a sonsuz sevgi ve şükranlıklarımı bir kere daha iletmek istiyorum, bu yazıları yazabilmemde varlığınızın bana ilham verdiğini bilmenizi istiyorum.

Google Aramaları:

  • e kitap indit
905 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM