Comodo Antivirus 8.2.0.5005

Comodo Antivirus 8.2.0.5005

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu212 MB
ÜreticiComodo
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi11 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (212 MB)
191 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Comodo Antivirus ücretsiz program arasında en iyilerinden biridir. Kullanıcıların güvenini toplamış sağlam temelli bir virüs programıdır.

Bilgisayarımız sürekli olarak tehtit altındadır. Esnek virüsler bilgisayarımızın en derin dosyalarına sarkabilir ve bazı virüs programları esnek virüsler tespit edemeyebilir. Comodo Antivirus dosyaları tane tane tarıyarak esnek virüsleri tespit eder ve müdahalede bulunur. Kısaca saklanan tüm tehditleri ortadan kaldırır.

Program otomatik olarak sürekli kendini günceller yani yeni çıkan virüslere hazırlıklıdır. Gelişmiş tarama sistemi hızlı ve güncel olduğu için işlemler akıcı bir şekilde gerçekleşir.

Virüs programları arasında şahsen Comodo Antivirus öneriyorum. Çünkü kendini kanıtlamış bir sistemi mevcuttur. Yani mevcut sistem test edilmiş ve yıllardır kullanıcılar tarafından olumlu sonuç vermiştir. Güvenlik sistemi üst düzey olan programda sürekli olarak tarama yapılır ve davranış analizi çıkarılır.

Programın kara listesinden kaçabilen virüsler olsa bile güvenlik sistemi teknolojisi bilinmeyen veya tehdit potansiyeli olan dosyaları ayırır. Ayrıca listeye alınan dosyalar tedavi edilmeye çalışılır.

Genel özellikleri:
*Tarama hızlı ve otomatik
*Sitem otomatik güncellenir
*Virüs tedavi edilmeye çalışılır
*Yeni virüslere hazırlıklıdır
*Esnek virüsleri tespit eder

Test video:

191 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM