CCleaner 5.13.5460

CCleaner 5.13.5460

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.5 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi21 Aralık 2015
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (6.5 MB)
214 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)

1 billion kişinin indirdiği CCleaner sistem optimizasyonu görevini yapar. CCleaner programı bilgisayarınızın temizliği için en iyisidir. Bilgisayarınızı sildiği gereksiz dosya ve ön belleği ile daha hızlı hale getirir. Sizi korur ve bilgisayarınızı daha güvenli kullanmanıza yardımcı olur.

CCleaner ödüllü bilgisayar optimizasyon programıdır.

CCleaner programının güvenilir olması milyonlarca kişi ve eleştirmenler tarafından onaylanmıştır. CCleaner programının en iyi optimizasyon aracı olmasının sebebi kullanımı kolay, tek tıklama ile saniyeler içerisinde gereksiz dosyaları siler ve sisteminizi optimize eder. Gelişmiş özellikleri ile profesyonel kullanıcılara hitap eder.

CCleaner bilgisayarınızı daha hızlı yaptığından bahsettik peki nasıl yapar. Sabit diskinizde gittikçe büyüyen gereksiz dosyaları ve ön belleiğinizin gittikçe dolan hafızasını temizliyetek kullanmadınız dosyaları silerek daha hızlı yapar.

CCleaner ile tarayıcı geçmişinizi temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı bilgileri, ön bellek gibi internet optimizasyonları yapabilirsiniz. Elbette bu bilgisayarınızı dahada hızlandıracaktır.

Programın diğer özelliği ise bilgisayar hatalarını çözmeye çalışmasıdır. Kayıt defterinde yer alan hata kayıtlarını program küçükte olsa kendince çözmeye çalışır. Bana kalırsa çok da işe yaramıyor fakat yapmakta fayda var tahminimce bizim fark etmediğimiz olayla el atıyor.

CCleaner ile bilgisayarınızı açılışta daha hızlı yapabilirsiniz. Arayüzü sayesinde bilgisayarınızın başlangıçta çalışan programları yani arka planda gizlice çalışan programları düzenleyebilirsiniz.

Özet:
Kısaca insan vücudu gibi bilgisayarımızında antrenman yapması gerekir. CCleaner bilgisayarımızı fit olmasına yardımcı oluyor ve şişko olmasını engelliyor. Yani içi boş bilgilerle balon gibi şişmiyor.

214 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM