Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.5 GB
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve üzeri
Güncelleme Tarihi20 Aralık 2015
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.5 GB)
340 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,00 out of 5)

Asphalt 8: Airborne Android yarış oyunları içinde en popüleridir. Asphalt 8: Airborne mükemmel arabaları ve oynanış tarzı ile diğer yarış oyunlarının önüne geçmiştir. Grafikler bir okadar iyi olan Asphalt 8: Airborne ücretsiz olması ilede en çok oynanan oyunlar listesinde yerini almıştır.

Asphalt 8: Airborne‘de 95’den fazla yüksek performanslı araba mevcuttur ve bunların %80’i yeni eklenmiştir. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R, Lamborghini Aventador ve Audi R8 LMS Ultra gibi en iyi lisanslı üreticiler ve modeller.

Gerçeğe yakın motor sesleri bu versiyonda daha belirginleşmiştir. Oynanışı çok zevkli hale getiren motor sesinin nihayet önemi bu oyunda anlaşıldı.

Oyun içerisinde sadece yarış yapılmadan rampalardan uçarak oyunu heycanlı hale getirebilirsiniz. Akrobat haraketleri ile görsel bakımdan hoş olan yarış tarzına tuz biber oluyor.

Venedik, San Diego Limanı, İzlanda, Nevada Çölü, Dubai gibi 13 farklı haritada yarış heycanına devam ediyoruz. Bu haritalarda yarışda daha öne geçmek için birbirinden farklı kestirmeleri keşfetmeniz lazım böylelikle yarışta öne geçebilirsiniz. Kariyer modundaki pistler orjinaldir.

Hız tutkunları için gelen yeni özellikler:
*Kariyer modunda 9 sezon ve 300’den fazla etkinlik
*Detaylı bir hasar sistemi
*Yeni Salgın ve Drift Kapısı modu
*Yeni efekler ve grafik kalitesi

340 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM