AdwCleaner 5.027

AdwCleaner 5.027

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.7 MB
ÜreticiXplode
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi31 Aralık 2015
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.7 MB)
192 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 1,00 out of 5)

AdwCleaner ile birkaç saniye içerisinde bilgisayarınızdaki reklamlardan kurtulun. Farklı programlar kurduğumuz zaman bazen internet anasayfamızın adresinin değiştiğini veya her yerde reklam olduğunu görürüz. Bu istemediğimiz yazılımları(reklam vb) kaldıran ücretsiz ve en çok kullanılan programdır.

İstenmeyen yazılımdan kurtulmak için çok tercih edilen AdwCleaner kendini sürekli güncellemektedir ve yeni çıkan yazılımlara karşı hazırlıklıdır.

Program çok hızlı çalışması ve kullanımı  arayüzü çok kolay olması nedeni ile tercih edilen haline gelmiştir. AdwCleaner kurulum yapmadan bilgisayarınızı tarar ve temizlemeye başlar. AdwCleaner kurulum yapmadan kullanıldığı için USB ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz ve istediğiniz bilgisayarda bu işlemi yapabilirsiniz.

AdwCleaner yukarıda da bahsettiğimiz gibi kullanımı çok kolaydır. AdwCleaner ile taratmaya başlattığınız zaman sonuçlarla ilgili veri listesi ile karşılaşcaksınız buradan istediğiniz yazılımları tutabilir istemediklerinizi silebilirsiniz.

Kısaca:
AdwCleaner ile bilgisayarınızın güvenliğini artırabilir istenmeyen yazılımlardan kurtulabilirsiniz.

192 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM