Adobe Flash Player Internet Explorer 20.0.0.286

Adobe Flash Player Internet Explorer 20.0.0.286

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.5 MB
ÜreticiAdobe
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi19 Ocak 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (17.5 MB)
426 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)

Adobe Flash Player Internet Explorer için hazırlanan bir eklentidir. Bu eklenti ile web içeriklerini daha zengin görebilirsiniz. Video oynatım, içerik ve uygulama gibi birçok web desteği sağlamaktadır. Öncelikle Adobe Flash Player indirip kurmalısınız.

Internet Explorer tarayıcısı zengin web içeriklerinde sorunlu bir tarayıcıdır. Genel olarak dınamik akışı sağlıyamaz ve hatalar meydana gelir. Adobe Flash Player Internet Explorer eklentisi ile sorunlu olan tarayıcıyı hata olmadan kullanabilirsiniz.

Adobe Flash Player Nedir?
Adobe Flash Player etkili ve zengin web içeriği sunmak içindir. Tasarımlar, animasyon ve uygulamalar gibi kullanıcının ilgisi çeken içerikler için gereklidir. Adobe Flash Player tarayıcınız içerisinde dinamik akışı sağlar ve kusursuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Adobe Flash Player‘ı 1.3 billion kişi sistemine yüklenmiştir. Bilgisayarın artık bir parçası olan bu eklenti güncel tutulursa sorunsuz bir şekilde web gezintisi yapmanız için gereklidir.

Desteklenen formatlar:
AMF, SWF, XML ve JSON gibi birçok formatı destekler. Ayrıca multimedya MP3, FLV, JPEG, GIF, PNG ve RTMP formatlarını destekler. Desteklenen diğer özellikler hızlandırılmış grafik ve çoklu video çözme desteği bulunmaktadır.

Yazar Bilgilendirmesi: Vermiş olduğumuz linkten lütfen kendi işletim sisteminize uygun olanı seçiniz ve linke tıkladıklarken Internet Explorer tarayıcınızdan girin. Akıllı sistem sizi ihtiyacınız olan alana yönlendirir.

Google Aramaları:

  • gezegenler internet explorer
426 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM