360 Total Security Essential 8.2.0.1056

360 Total Security Essential 8.2.0.1056

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu162 MB
Üretici360safe.com
İşletim SistemiWindows 10 ve Alt sistemler
Güncelleme Tarihi26 Aralık 2015
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (162 MB)
244 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 1,00 out of 5)

360 Total Security Essential ücretsiz güvenlik programıdır. Güvenliğin temeli olan bu program düzenli virüs taraması ile bilgisayarınızı tehdit eden virüsleri temizlemenize yardımcı olacaktır.

360 Total Security Essential tehdit algılama seviyesi oldukça yüksektir. Programın ödüllü tehtid algılama motorları(360 Bulut Motoru, 360 QVMII, Avira ve Bitdefender) ile entegre çalışır. Bu motorlar sayesinde üstün virüs yazılımları dahi algılanabilir ve kaldırma işlemine geçilebilir.

Program koruma sistemi katmanlı koruma olarak bilinir. Benim düşüncem bu sistem koruma sisteminin yazılımını seviye arttıkça geliştirmeleri sonucuna bağlıyorum. Yani daha kolay bir yazılım virüsü engelleyebilecekken diğer yazılıma gerek duyulmuyor eğer o katmandan geçerse işte burada seviyesi yüksek bir yazılım devreye giriyor. Kimlik avı saldırıları, Truva Atı gibi virüs yazılımlarını basit biçimde algılıyor.

360 Total Security Essential sitesinde yazıldığı gibi her zaman günceldir. Sizi güvende tutmak amacı ile yapılmış bu program yeni çıkan tehditlere karşı hazırlıklıdır.

Genel Özellik:
*Üst seviye tehtid algılama.
*Katmanlı koruma.
*Sürekli güncel.
*Gerçek zamanlı koruma.

244 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İndirmegezegeni.CoM Online Pdf Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM Online Kitap Okuma Ve İndirme Sitesi

İndirmegezegeni.CoM